Terminarz: Wszystkie zespoły | Respect Cup U-15 - Zima 2020


 NUM  Boisko Data Godzina    Wynik
1 Kolejka 1 1 24.01.2020 14:30 Stal Stalowa Wola - Akademia Respect3 - 0
1 Kolejka 1 2 24.01.2020 15:15 Beniaminek Krosno - Rozwój Katowice3 - 1
1 Kolejka 1 3 24.01.2020 16:00 ULKS Korzenna - SMS II Łódź1 - 3
2 Kolejka 2 4 24.01.2020 16:45 Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola6 - 0
2 Kolejka 2 5 24.01.2020 17:30 SMS II Łódź - SMS Łódź0 - 7
2 Kolejka 2 6 24.01.2020 18:15 Akademia Respect - Beniaminek Krosno2 - 3
2 Kolejka 2 7 24.01.2020 19:00 Rozwój Katowice - ULKS Korzenna4 - 2
1 Kolejka 1 8 24.01.2020 19:45 Sandecja Nowy Sącz - SMS Łódź1 - 1
3 Kolejka 3 9 25.01.2020 09:00 Stal Stalowa Wola - SMS Łódź1 - 2
3 Kolejka 3 10 25.01.2020 09:45 Beniaminek Krosno - Sandecja Nowy Sącz0 - 6
3 Kolejka 3 11 25.01.2020 10:30 ULKS Korzenna - Akademia Respect0 - 3
3 Kolejka 3 12 25.01.2020 11:15 SMS II Łódź - Rozwój Katowice1 - 1
4 Kolejka 4 13 25.01.2020 12:00 Stal Stalowa Wola - Beniaminek Krosno3 - 1
4 Kolejka 4 14 25.01.2020 12:45 Rozwój Katowice - SMS Łódź1 - 5
4 Kolejka 4 15 25.01.2020 13:30 Sandecja Nowy Sącz - ULKS Korzenna6 - 0
4 Kolejka 4 16 25.01.2020 14:15 Akademia Respect - SMS II Łódź1 - 2
5 Kolejka 5 17 25.01.2020 15:00 Beniaminek Krosno - SMS Łódź0 - 4
5 Kolejka 5 18 25.01.2020 15:45 SMS II Łódź - Sandecja Nowy Sącz1 - 0
5 Kolejka 5 19 25.01.2020 16:30 ULKS Korzenna - Stal Stalowa Wola0 - 5
5 Kolejka 5 20 25.01.2020 17:15 Rozwój Katowice - Akademia Respect3 - 0
6 Kolejka 6 21 26.01.2020 09:00 Beniaminek Krosno - ULKS Korzenna6 - 0
6 Kolejka 6 22 26.01.2020 09:45 Stal Stalowa Wola - SMS II Łódź2 - 1
6 Kolejka 6 23 26.01.2020 10:30 Akademia Respect - SMS Łódź0 - 1
6 Kolejka 6 24 26.01.2020 11:15 Sandecja Nowy Sącz - Rozwój Katowice4 - 0
7 Kolejka 7 25 26.01.2020 12:00 SMS II Łódź - Beniaminek Krosno1 - 0
7 Kolejka 7 26 26.01.2020 12:45 ULKS Korzenna - SMS Łódź0 - 8
7 Kolejka 7 27 26.01.2020 13:30 Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola4 - 2
7 Kolejka 7 28 26.01.2020 14:15 Akademia Respect - Sandecja Nowy Sącz0 - 4