Start
Respect Cup U-13
Archiwum
Respect Cup 2010
G: Brązowa
G: Srebrna
G: Złota
G: Mistrzowska
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup 2009
G: Mistrzowska
G: Złota
G: Srebrna
G: Brązowa
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup 2008
Terminarz i wyniki
G: Mistrzowska
G: Złota
G: Srebrna
G: Brązowa
Aktualności
II Turniej Wolności 2005
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Aktualności
Respect Cup 2007
Terminarz i wyniki
Grupa A i B
Gr. Srebrna
Gr. Złota
Faza mistrzowska
Aktualności
Respect Cup 2006
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Faza mistrzowska
Aktualności
Respect Cup 2005
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Aktualności
Faza mistrzowska
Respect Cup U-17
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Respect Cup U-14
Terminarz i wyniki
Tabela
Liga Respect 2010
Tabela - Faza I
Tabela 1-7
Tabela 8-14
Terminarz i wyniki
Aktualności
Liga Respect 2011
Tabela
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup U-15
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Start
Aktualności
Respect Cup U-13
Terminarz i wyniki
Gr. Mistrzowska
Gr. Złota
Gr. Srebrna
Gr. Brązowa
Archiwum
Respect Cup 2010
G: Brązowa
G: Srebrna
G: Złota
G: Mistrzowska
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup 2009
G: Mistrzowska
G: Złota
G: Srebrna
G: Brązowa
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup 2008
Terminarz i wyniki
G: Mistrzowska
G: Złota
G: Srebrna
G: Brązowa
Aktualności
II Turniej Wolności 2005
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Aktualności
Respect Cup 2007
Terminarz i wyniki
Grupa A i B
Gr. Srebrna
Gr. Złota
Faza mistrzowska
Aktualności
Respect Cup 2006
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Faza mistrzowska
Aktualności
Respect Cup 2005
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Aktualności
Faza mistrzowska
Respect Cup U-17
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Respect Cup U-14
Terminarz i wyniki
Tabela
Liga Respect 2010
Tabela - Faza I
Tabela 1-7
Tabela 8-14
Terminarz i wyniki
Aktualności
Liga Respect 2011
Tabela
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup U-15
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Wyniki: Respect Cup 2010 - Jesień 2019 - Srebrna
Rezultaty kolejki [
Srebrna
] - Kolejka 4 - Grupa Br. i Sr. (20.10.2019)
Kolejka 1 - Grupa A i B
Kolejka 2 - Grupa A i B
Kolejka 3 - Grupa A i B
Kolejka 4 - Grupa A i B
Kolejka 5 - Grupa A i B
Kolejka 1 - Grupa C i D
Kolejka 2 - Grupa C i D
Kolejka 3 - Grupa C i D
Kolejka 4 - Grupa C i D
Kolejka 5 - Grupa C i D
Kolejka 1 - Grupa Br. i Sr.
Kolejka 2 - Grupa Br. i S.
Kolejka 3 - Grupa Br. i Sr.
Kolejka 4 - Grupa Br. i Sr.
Kolejka 5 - Grupa Br. i S.
Kolejka 1 - Grupa Zł. i Mi.
Kolejka 2 - Grupa Zł. i Mi.
Kolejka 3 - Grupa Zł. i Mi.
Kolejka 4 - Grupa Zł. i Mi.
Kolejka 5 - Grupa Zł. i Mi.
niedziela, 20.10.2019 - 14. Kolejka
82
11:55
AP Estima Wielogłowy
-
Akademia Respect II
1 - 0
83
11:55
Szkoła Futbolu Staniątki
-
Mineralni Krynica
1 - 3
84
11:55
Limanovia Limanowa
-
Sokoliki Stary Sącz
2 - 0
«
Start
Poprz. kolejka
11
12
13
14
15
16
17
Nast. kolejka
Ostat.
»
Start
Aktualności
Respect Cup U-13
Terminarz i wyniki
Gr. Mistrzowska
Gr. Złota
Gr. Srebrna
Gr. Brązowa
Archiwum
Respect Cup 2010
G: Brązowa
G: Srebrna
G: Złota
G: Mistrzowska
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup 2009
G: Mistrzowska
G: Złota
G: Srebrna
G: Brązowa
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup 2008
Terminarz i wyniki
G: Mistrzowska
G: Złota
G: Srebrna
G: Brązowa
Aktualności
II Turniej Wolności 2005
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Aktualności
Respect Cup 2007
Terminarz i wyniki
Grupa A i B
Gr. Srebrna
Gr. Złota
Faza mistrzowska
Aktualności
Respect Cup 2006
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Faza mistrzowska
Aktualności
Respect Cup 2005
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Aktualności
Faza mistrzowska
Respect Cup U-17
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B
Respect Cup U-14
Terminarz i wyniki
Tabela
Liga Respect 2010
Tabela - Faza I
Tabela 1-7
Tabela 8-14
Terminarz i wyniki
Aktualności
Liga Respect 2011
Tabela
Terminarz i wyniki
Aktualności
Respect Cup U-15
Terminarz i wyniki
Grupa A
Grupa B